Наша довга подорож

Попередня тема Наступна тема Донизу

Re: Наша довга подорож

Створювати по Мечта на тему Ср Серп 06, 2014 5:38 pm

Я так і знала,що напортачу,загрузила уйму фотографій і,дурка,щось нажала No  Плакса  Плакса  Плакса 
Починаю заново...
Мечта

Дата регистрации : 13.04.2014

На початок Донизу

Створювати по Мечта на тему Ср Серп 06, 2014 6:54 pm

Після Бешеньова ми поїхали через Венгрію до Хорватії. Ночували ми у містечку Слунь,воно відоме місцем під назвою Растоке.Це місце злиття двох річок,із-за чого виникло багато порогів і раніше в кожному будинку були млини.Зараз це просто гарне місце для відпочинку.До речі,Растоке ще називають "малими Плітвіцами" або хорвацькою Венецією.
По приїзду на нас покотилися хмари,почався дощ(із-за цього ми мокрі,а на водою парує),та ми начхали і пішли роздивлятися.
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
[Ви повинні бути зареєстровані
і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
Зранку ми поїхали на Плітвіцькі озера.Парк має 16 озер та 144 водопади,кожен рік з"являється новий водопадик.Сказати,що там гарно,це просто промовчати,дивіться,багато дивіться:
і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
Це я сфотографувала дно озера [Ви повинні бути зареєстровані
і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]

Востаннє редаговано Мечта (Ср Серп 06, 2014 7:36 pm); всього редаговано 1 раз

На початок Донизу

Створювати по Мечта на тему Ср Серп 06, 2014 7:32 pm

Продовжую...
Після озер ми нарешті поїхали до моря.Вирішили їхати по старим дорогам,щоб побачити країну,через пару годин  мені від поворотів стало зле.Чоловік пожалів,що не поїхали автобаном(коштує 20 дол,а Саша казав,що і 50 не пожалів би,якби знаття).Бачили в полях залізні штирі,добре,що чоловік не захотів зупинятись,нам розповіли,що так позначені можливі нерозміновані місця ще з війни. Sad Після серпантинів приїхали в невеличке містечко Подгора.А в ньому пальми чудові,сосни ще кращі,море тепле.прозоре,солоне і..я знову туди хочу Smile ,люди доброзичливі,дуже співчувають Україні,знають,що у нас воюють серби і хто їм допомагає.Відволіклась,далі фото:
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення] [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
гроза насувається,правда не дійшла до нас,за гори хмара зачепилась:[Ви повинні бути зареєстровані
і підключені , щоб побачити це зображення]
і підключені , щоб побачити це зображення] [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
захід сонця-мрія для художника [Ви повинні бути зареєстровані
Саня знайшов для мене манюнє сердечко [Ви повинні бути зареєстровані
і підключені , щоб побачити це зображення] сосни [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
 ракія смачна,в мене апельсинова [Ви повинні бути зареєстровані
останній вечір [Ви повинні бути зареєстровані
і підключені , щоб побачити це зображення] Їдемо додому,
тунель,всього по Хорватії ми проїхали 20 штук,найдовший майже 6 км [Ви повинні бути зареєстровані
перша зупинка на зворотній дорозі Будапешт [Ви повинні бути зареєстровані
і підключені , щоб побачити це зображення],друга зупинка у Львові.І по дорозі через Карпати ми вирішили,що наші гори більш гостинні!!! Хоча йшов дощ,я таки зробила пару фото:
і підключені , щоб побачити це зображення] [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
А у Львові зробила фотку дітей,і тільки потім побачила вивіску-"Мазох" Embarassed 
Ось така в нас вийшла подорож.Є ще фото із Будапешту,але на фотоапараті подруги,мій агрегат чомусь не захотів працювати,заморила його.Саме місто мене розчарувало.Вірніше розчарували люди-це циганський табір,бомжі на кожній лавці,мусор кидають під ноги,а аромати М та Ж всюди,навіть біля церкви Shocked Я не могла зрозуміти,як можна жити в такому величному красивому місті і так не поважати його? І чому всім туристам так подобається чистота вулиць? А потім зрозуміла,наш готель знаходився в "їхньому" районі,АЖ за 2 квартали від центрального проспекту і сюди туристи організовані просто не потрапляють. Very Happy А от коли ми вийшли на їхню пішохідну вулицю,я просто закохалась в Будапешт-неймовірно красива архітектура,величний Дунай,в окремих місцях виникає відчуття,що я в казковому містечку серед "пряничных" будиночків. Так що Венгрію ми вирішили не залишати і ще колись відвідаємо.

Востаннє редаговано Мечта (Ср Серп 06, 2014 7:35 pm); всього редаговано 1 раз

На початок Донизу

Створювати по Запах Ветра на тему Ср Серп 06, 2014 7:35 pm

Леночка, такая красотень Idea 
Запах Ветра
Admin

Дата регистрации : 09.04.2014

http://ukrlitterra.com.ua

На початок Донизу

Створювати по мармеладка на тему Чт Серп 07, 2014 2:45 pm

Лен, очень красивые фотки!
мармеладка

Дата регистрации : 14.04.2014

На початок Донизу

Створювати по Метелица на тему Нд Серп 10, 2014 8:20 pm

Йой, Лена, я й не бачила!!! Ва-ах, які ви всі гарні...  ЛОВ А краєвиди... ммм... Красотень!!! Оце так подорож!.. Які розливи! Яке небо! Акі замки!!! Дуже дякую тобі, що дозволила глянуть очком на ту мальовничу красу)

П.С. цікаво:  Very Happy сердечко-камінчик чи бува до дому не привезли?
Метелица

На початок Донизу

Створювати по Мечта на тему Нд Серп 10, 2014 8:25 pm

Метелица пише:Йой, Лена, я й не бачила!!! Ва-ах, які ви всі гарні...  ЛОВ А краєвиди... ммм... Красотень!!! Оце так подорож!.. Які розливи! Яке небо! Акі замки!!! Дуже дякую тобі, що дозволила глянуть очком на ту мальовничу красу)

П.С. цікаво:  Very Happy сердечко-камінчик чи бува до дому не привезли?

Яно,мій джентельмен його ледь в руках тримає Very Happy До цих пір не зрозуміла,як Саня його з води дістав? Shocked
Мечта

На початок Донизу

Створювати по Lesya на тему Вт Серп 12, 2014 8:16 am

Лена, яка краса. Дякую. Таке враження, що сама побувала в таких чудових місцях.
Lesya

Дата регистрации : 11.04.2014

На початок Донизу

Створювати по Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

На початок Донизу

Попередня тема Наступна тема На початок

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі